Teslimat & İade

TESLİM


Teslimat süresi siparişinizden sonraki iş gününden itibaren 4 ila 7 iş günü arasında değişmektedir.
Web sitemizdeki tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir.

İADELER

Kanvas Tasarım Tablolar


Tasarımlarımızı yüklediğiniz fotoğraflar ile yapıyoruz. Bu nedenle, görüntü kaliteniz son ürünümüz için çok önemlidir. 

Görüntü kalitenizden emin değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin!

Tablolarımız kişiye özel ürünler olduğundan, herhangi bir iade kabul etmiyoruz. Ancak, ürün nakliye sırasında hasar görürse, bunu kanıtladığınız takdirde size tekrardan tablonuzu gönderebiliriz. Bu noktada kargo görevlisi ile tutanak tutulması önemlidir. Tasarım yapıldıktan sonra ve tablo basılmadan önce bir iade talep edilirse kargo dahil toplam sipariş tutarı üzerinden %15 işlem ücreti kesintisi yapılarak iade 5 iş günü içerisinde hesabınıza yansır.

Ürün çerçevelerinde nakliye esnasında hasar oluşursa, çerçeveli tablonuzu tekrardan bize gönderebilirsiniz. Çerçevenizi yeniden yapıp, size göndeririz. Hasarlı çerçeveli tablonuzu iade ederken anlaşmalı kodumuz ve size gönderdiğimiz paket ile dikkatlice paketleyip, bize göndermeniz gerekmekte. Size gönderdiğimiz paket veya benzeri deside paket kullanılmadığı takdirde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır. 


Ayrıca müşterilerimizin ürünlerimizden memnuniyetini önemsiyoruz. Son ürününüzden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin!

⭐️Step into the world of Artperest and witness the magic of custom artistry. Your canvas, your expression – embrace the art of being unique!